cPanel Lisans Sonlandırılması

Merhaba, Üzülerek belirtiyoruzki  cPanel tarafından alanınan son karar neticesinde lisans fiyatlarında tam olarak 10 kat artış olmuştur bundan dolayı hosting fiyatlarımızı güncellememek ve sizi mağdur etmemek adına cPanel kullanımını sonlandırmaktayız, yeni sunucularımızda DirectAdmin kullanılacaktır, tarafımızda aktif ... Devamını Oku »

4th Jul 2019
.SHOP Domain Kampanyası

.shop domain kayıdı ilk yıl yalnızca 1 TL hemen satın al 19/06/2019 tarihine kadar kampanya geçerlidir.   Kampanya Kodu : shop  Kampanya Koşulları: * Kampanya kapsamında her müşteri yalnızca 1 adet .Shop domain kayıt edebilir. * Yalnızca ilk yıl yeni alımlarda geçerlidir. Yenileme ve transferde geçerli değildir. * Premium ... Devamını Oku »

31st May 2019
XYZ Domain Kayıtta Kampanya

Domain Kampanyası :

.xyz domain kayıtlarında 30/12/2019 tarihine kadar 1 yıllık kayıtlarda geçerli olmak üzere her alımda sınırsız şekilde domain alımı yalnızca 8 TL + KDV olarak fiyatlandırılacaktır. 

Domain alımında geçerli kampanya kodu : xyz

26th May 2019
Hosting hesabı alan adı değişim işlemleri

Değerli müşterilerimiz,Satın almış olduğunuz hosting hesabınıza ait alan adını bir bildirim ile değişim sağlamakta idik ancak yaşanan sorunlardan dolayı 31 temmuz 2018 itibariyle yani 1 ağustos 2018 günü dahil olmak üzere bu işlem gerçekleştirilmeyecektir , bu işlemin sağlanabilmesi için satın almış olduğunuz paket ... Devamını Oku »

26th Jun 2018
Datacenter bazlı bakım çalışması

04.04.2018 02:00 tarih ve saatinde DC bazlı bakım ve onarım çalışması yapılacaktır. Tahmini kesinti süresi ortalama 10 DK olarak planlanmaktadır. Kesinti sonucunda herhangi bir veri kaybı yada herhangi bir sorun ön görülmemektedir.

3rd Apr 2018
Sunucularımızı Güncelliyoruz !

Merhaba ,Web sitenizin bulunduğu sunucu iki yıl önceki stoklarımıza ait sunucudur , yeni nesil ve yeni stoklarımıza aldığımız sunucular ile güncelliyoruz ve sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz, yalnızca yapmanız gereken bize hemen bilisimist.net > Müşteri Paneli > Destek Talepleri alanından talebinizi iletmeniz. ... Devamını Oku »

21st Dec 2017
Almanya Lokasyon Hostin Sorunları

Lütfen DİKKAT !Üzülerek belirtiyoruzki Almanyada bulunan sunucularımızda destek ve erişim sorunları yaşanmaktadır , bu sorunların başlıca sebebi DC ile kurulmakta olan irtibat sorunudur , bu sebepten dolayı hizmet / kalite politikası gereğince Yurt dışında bulunan sunucularımız kapatılacaktır , siz değerli müşterilerimize ... Devamını Oku »

7th Mar 2017
Kurban Bayramı Kampanyası

Tüm müşterilerimiz için Kurban Bayramı kampanyası hazır , aşağıdaki linkten kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz. 

https://bilisimist.net/kampanya/

12th Sep 2016
Hizmet Sözleşmesi

Merhaba,Değerli müşterilerimiz değişen firma ünvanımızdan ve hizmetlerimizden dolayı hizmet sözlememiş güncellenmiştir. Eski Sözleşmemiz : https://www.bilisimist.net/host-hizmet-sozlesmesi-kosullari-(eski).phpYeni Sözleşmemiz ... Devamını Oku »

7th Nov 2015